Biuro Rachunkowe MIRAN zostało założone w roku 1991 przez biegłego rewidenta Annę Galos-Bujnowicz. Przez ponad 20 lat działalności zapracowaliśmy sobie na opinię godnego zaufania i polecenia partnera do współpracy i grono naszych klientów stale się powiększa.

Działamy z zaangażowaniem, w sposób rzetelny i niezawodny.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, dyskrecję oraz lojalność. Na pierwszym miejscu stawiamy Państwa zadowolenie i satysfakcję wynikającą z kompleksowej obsługi księgowej, podatkowej i kadrowo-płacowej. Preferujemy bezpośredni kontakt z klientem i jesteśmy nastawieni na doradzanie przed podjęciem ważnych decyzji przez naszych klientów.W chwili obecnej w firmie działa dwóch biegłych rewidentów, a pozostała część zespołu to wysoko wykwalifikowani specjaliści. Prowadzimy księgowość przy użyciu nowoczesnego oprogramowania. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi o różnej formie prawnej z Łodzi i okolicznych miejscowości. Specjalizujemy się w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych oraz rozliczeń z urzędami i ZUS. Zajmujemy się ryczałtem ewidencjonowanym, ewidencją majątkową i podatkową firmy oraz sporządzaniem deklaracji VAT, CIT i PIT.

W ramach obsługi kadrowo-płacowej oferujemy przygotowanie list płac, sporządzenie kartotek pracowniczych, opracowanie zeznań podatkowych oraz rozliczenie umów o pracę i umów cywilnoprawnych. Na życzenie klienta dokonujemy przeglądów ksiąg, wyprowadzamy zaległości księgowe, a także weryfikujemy prawidłowość rozliczeń podatkowych. Sporządzamy wnioski o zwrot podatku VAT naliczonego od materiałów budowlanych.

Prowadzimy obsługę podczas kontroli i czynności sprawdzających przed urzędami skarbowymi, ZUS, PIP. Przejmujemy na siebie obowiązek reprezentacji Państwa interesów przed urzędami skarbowymi i ZUS.

Posiadamy ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. Służymy szeroko rozumianym doradztwem, w tym gospodarczo-podatkowym.

Zapraszamy do współpracy.